RETSCH roste: Nová linie produktů velkých čelisťových drtičů a mlýnů

RETSCH GmbH – přední světový dodavatel laboratorního vybavení pro homogenizaci vzorků a sítovou analýzu – posílí svůj sortiment o kompletní řady přístrojů pro aplikace s velkou vstupní velikosti vzorku a vysokým drtícím výkonem.

Nová řada produktů se začlenila do stávající produktové řady pod značkou "XL" a v mnoha oblastech ji doplňuje. Nyní může RETSCH například nabídnout sérii čelisťových drtičů se vstupní velikostí od 40 mm do 350 x 170 mm. Nové XL modely kulových mlýnů, vibračních diskových mlýnů a děličů vzorků poskytují podstatně vyšší propustnost než je běžné u laboratorního vybavení. Nové portfolio zahrnuje také celou řadu zkušebních zařízení pro stanovení Bond indexu mletí.


Tímto rozšířením sortimentu získal RETSCH přístup k oblastem, kde byly dosud používány pouze laboratorní přístroje pro malé objemy vzorků, jako je zpracování uhlí, oceli a těžební průmysl. RETSCH, který slaví v tomto roce 100. výročí , jako jediný dodavatel na světě nabízí portfolio produktů od kulových mlýnů pro mletí v nanovelikostech po čelisťové drtiče s drtícím výkonem 3500 kg za hodinu. Dokáže tak pokrýt celé pole zmenšování velikostí. 


Nové produkty:

Zpět na přehled

Newsletter Registration

Exclusive information about events, applications and product innovations!

Sign Up